Skocz do zawartości

Tutaj tekst nr 1 - test test test

Tutaj tekst nr 1 - test test test

Tutaj treść slidera nr 1

Czytaj więcej

Tutaj tekst nr 3 - test test test

Tutaj tekst nr 3 - test test test

Tutaj treść slidera nr 3

Czytaj więcej

Tutaj tekst nr 4 - test test test

Tutaj tekst nr 4 - test test test

Tutaj treść slidera nr 4

Czytaj więcej

Zakup Premium

Kup, aby otrzymać pełny dostęp!

Na co jeszcze czekasz?

🤭

Premium
czarnoziem200

REKRUTACJA do SARA

Rekomendowane odpowiedzi

WZÓR

Imię:
Nick:
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i discord?:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Czy zapoznałeś się z regulaminem SARA:
Coś o sobie(min 4 zdania)
Dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania)
Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Tobiasz
Nick:Marlon_DonPonton
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 2-3h
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i discord?:tak
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:tak
Czy zapoznałeś się z regulaminem SARA:tak
Coś o sobie(min 4 zdania):Jestem Tobiasz, mam 16 lat chodzę do 2 klasy technikum o profilu elektryk.Interesuję się grami komputerowymi oraz głównie informatyką. Od 7 lat nie wychodzę z domu i bardzo dużo czasu spędzam przed komputerem. Jestem raczej miły a moim hobby jest wyzywanie ludzi?
Dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania)Jest to nowa frakcja i bardzo chciałbym spróbować swoich sił w jej szeregach. Trochę interesuje się pojazdami i ich działaniem wiec w roli mechanika czułbym się świetnie
Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań) Jak już pisałem, jest to nowa frakcja i chciałbym spróbować swoich sił. Dobrze czuje się w roli mechanika. Bardzo chciałbym nieść pomoc graczom w sytuacji kryzysowej ponieważ admin to nie mechanik :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Dominik
Nick:czarnypalacz16
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:4-5
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i discord?: tak, ale z discorda rzadko korzystam
Czy zapoznałeś się z regulaminem SARA:tak

• Zalajkuj 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Rafał
Nick:marrnl
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:9-10h
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i discord?:owszem posiadam 
Czy zapoznałeś się z regulaminem SARA:tak
Coś o sobie(min 4 zdania):nazywam się Rafał, mam 16 lat, lubie grać w gry komputerowe a najbardziej lubię gra w cs go, mta, kalonline, mieszkam w woj. Opolskim w małym mieście o nazwie Nysa. 
Dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania): ponieważ lubię ta oto frakcję, i mam co nieco doświadczenie w tej owej frakcji 
Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań)ponieważ mam doświadczenie, dogaduje się z graczami, umiem odgrywać RP, chce oczyścić miasto z brudu :D, i lubię dawać auta na pp 😀😀😀

• Zalajkuj 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Kacper 

Nick:MonoD

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:3-7

Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i discord?:Tak

Czy posiadasz sprawny mikrofon?:Tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem SARA:Jak najbardziej 

Coś o sobie(min 4 zdania)Mam na imię Kacper mam 15 lat interesuje się motoryzacją oraz graniem w gry komputerowe 

Dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania)mam doświadczenie w tej frakcji grałem na kilu serwerach jako pracownik SARA

Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań)no jak mówiłem mam spore doświadczenie myślę że nadaje się na pracownika w tej frakcji dobrze dogaduje się z innymi ludźmi oraz umiem odgrywać RP

• Zalajkuj 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:sewek

Nick:$szokol$

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:24h

Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i discord?:tak

Czy zapoznałeś się z regulaminem SARA:jak najbardziej 

Coś o sobie(min 4 zdania)mam 13lat mieszmam w województwie śląskim moją pasją jest piłka nożna i granie na mta interesuje się motoryzacją 

Dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania)mam lekkie doświadczenie a zauważyłem że dużo aut porzuconych można scholować

• Zalajkuj 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Karol

Nick: Npkazio

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 9h na spokojnie

Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i discord?: oczywiście

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak posiadam

Czy zapoznałeś się z regulaminem SARA: tak zapoznałem się

Coś o sobie(min 4 zdania): Mam na imię Karol mam 15 lat interesuję się mechaniką oraz informatyką. Dużo czasu również poświęcam na grę w Mta:Sa,Cs:Go oraz Lola.Kiedyś bardzo dużo czasu również poświęcałem na grę w piłkę nożną oczywiście przeszło mi to i teraz gram mało. Jestem osobą która szybko się denerwuje lecz jeśli trzeba umiem nad sobą zapanować :) 

dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania): Ponieważ ta frakcja bardzo mi się spodobała. Myślę, że ta frakcja najbardziej mi pod pasowała. 

Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań): Myślę, że nadaję się do tej frakcji obserwowałem RP tej frakcji i bardzo mi się spodobało. Ponad to  trochę umiem ponieważ byłem na innym serwerze w SARA ale to naprawdę było dawno temu ok.2 lata temu.

POZDRAWIAM CAŁĄ FRAKCJE SARA :P 
  • Zalajkuj 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mię: Dawid

Nick: dymczu

Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 6-8 na spokojnie

Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i discord?: tak

Czy posiadasz sprawny mikrofon?: tak 

Czy zapoznałeś się z regulaminem SARA: tak 

Coś o sobie(min 4 zdania): Mam na imię Dawid mam 15 lat. Interesuję samochodami chce zostać mechanikiem samochodowym.  Jestem osobą która dużo czasu spędza na komputerze i na severze. Najbardziej gram w Mta ale też w Valoranta,mc.

dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania): Ponieważ ta frakcja bardzo mi się spodobała. I myślę że będę nadawał się do sara.

Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań): Myślę, że nadaję się do sara. Mam doświadczenie byłem już w frakcji sara na innym severze. Potrafię odgrywać tam jakieś rp i  potrafię dogadywać się innym osobami.

• Zalajkuj 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: krystian
Nick: krychaehite
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 7/8h
Coś o sobie(min 4 zdania) mam na imie krystian jestem osoba zainteresowaną komputerami ogulnie informatyka chce zostać informatykiem krencom mnie sportowe samochody  i gry.
Dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania)  ponieważ ta frakcja mi się podoba i bęnde się nadawął do pracy w SARA
Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań)  Myślę, że nadaję się do sara. Mam doświadczenie byłem na serveze jako frakcja SARA . i myśle ze bende tak samo sie spisywał jak na tamtym zerveze !

• Zalajkuj 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.07.2020 o 22:50, czarnoziem200 napisał:

WZÓR

Imię:
Nick:
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i discord?:
Czy posiadasz sprawny mikrofon?:
Czy zapoznałeś się z regulaminem SARA:
Coś o sobie(min 4 zdania)
Dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania)
Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań)

• Zalajkuj 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię: Kamil
Nick: Tajuu_
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 4-5 h
Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i discord?: tak, ale na discord mam problem z mikrofonem i będe to naprawiał.
Coś o sobie(min 4 zdania) mam 13 lat pochodzę Bytomia. Lubie jazdy na rowerze i gry. Chodzę do szkoły podstawowej nr 44. Fascynuję się rowerami.
Dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania) Ponieważ chciałbym być w jakiejś frakcji a SARA jest idealna dla mnie. Myślę że ona będzie dla mnie najlepsza.
Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań)  Ponieważ na innych serwerach również byłem w SARA więc myślę, że może mi się udać.  Mam nadzieje że uda mi się jak na tamtym serwerze.

• Zalajkuj 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano
(edytowane)

Imię:Mikołaj
Nick:MikieXe
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: 5/6h 
Coś o sobie(min 4 zdania) mam 14 lat i mam na imię Mikołaj mieszkam w Katowicach,lubię jeździć na rowerze i na hulajnodze,lubię grac w gry typu csgo,mta,minecraft,interesuje się samochodami.
Dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania) ponieważ spodobała mi się ta frakcja i myślę żebym się przydał ponieważ jak pisze /sara to nikt nie przyjeżdża 
Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań)ponieważ jest dużo osób w sara ale jak wpisuje /sara to i tak nikt nie przyjeżdża  mam lekkie doświadczenie w frakcij sara ponieważ bylem na innym serwerze i bardzo dobrze się sprawowałem 

Edytowane przez Majkel_UwU CSGOFLY
  • Zalajkuj 1
  • Uwielbiam 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, Nie_Pytaj napisał:

Nic nie napisałeś, napisz ponownie 

P.S Nie wysyłaj pustych rekrutacjii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Arkadiusz
Nick:nowskyy
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:8h
Czy zapoznałeś się z regulaminem SARA: Zapoznałem się już w regulaminem
Coś o sobie(min 4 zdania) Mam 14 lat chodzę do 8klasy mam na imię Arek mieszkam w Chorzowie lubię grać kosza i różne gry komputerowe np. Mta,MC,CsGo,Fortnie.Leauge of Legends.
Dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania)Dlatego, że byłem już kilka razy w SARA i wiem co jak się obsługuję i dobrze jeżdżę dobrze samochodami
Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań)Ponieważ już byłem 4 razy w SARA na innych serwerach bardzo fajnie się pracuje i lubię jak jest czysto na ulicach i mam dobre doświadczenie w SARA Mam nadzieje że uda mi się jak na tamtych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nick:_angelo_
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:5,6
Czy zapoznałeś się z regulaminem SARA: Tak
Coś o sobie(min 4 zdania) mam 14 lat mieszkam w niemczech,chodzę do 8 klasy podstawowej,lubię jeździć na rowerze,rolkach,hulajnodze, lubię grać w gta v,mta,csgo,minecraft,interesuje się bardzo samochodami i ciężarówkami
Dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania) ponieważ grałem dużo w frakcij sara, i chciałbym wrócić do tej frakcij 
Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań) grałem dużo razy  w frakcij sara nawet mialem vlidera na serwerze co gralo po 300 osob ale zrezygnowalem ponieważ dużo osób wyzywało i taranowało tutaj może będzie innaczej

• Zalajkuj 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Dawid
Nick:Herwi
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:4-8
Czy zapoznałeś się z regulaminem SARA:Tak
Coś o sobie(min 4 zdania) Siema jestem Dawid lubię grać w gry np
Cs,mta,valorant. lubię też śpiewać bo jestem raperem XD. Interesuję się też sportem. Lubie oglądać mecze piłkarskie

Dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania) Ponieważ jest to fajna frakcja. No i chciałbym pograć w tej frakcji
Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań) Chciałbym zacząć grać w tej frakcji bo jest spoko. Jestem spokojną osobą i właściwą do tej frakcji. Odgrywam dużo RP i ogarniam to. Dogaduję się z innymi osobami. No i pogchampik widzowie mam nadzieje ze sie dostane 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię:Dawid
Nick:dymczu
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?:5-8
Czy zapoznałeś się z regulaminem SARA:Tak
Coś o sobie(min 4 zdania) Siema mam na imię Dawid. Interesuje się motoryzacją. Często gram w gry komputerowe i najbardziej gram w Mta ,cs go,gta 5
Dlaczego właśnie SARA?(min 2 zdania) Ponieważ ta frakcja bardzo mi się spodobała. Myślę, że ta frakcja najbardziej mi pod pasowała. 
Dlaczego akurat ty?(min 5 zdań) Myślę, że nadaję się do sara. Mam doświadczenie byłem już w frakcji sara na innym sewerze. Potrafię odgrywać fajne rp i potrafię dogadywać się innym osobami.Jestem miło osobo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi