Skocz do zawartości


Informacja

Grupa

Admin Serwera

Zawartość

8 postów

Suma Punktów

157 punktów

Urodziny

14.02.2005

Ostatnia wizyta


Rejestracja


Suma Dotacji

0,00 zł 
 1. WitoldHQ

  APELKA O ORG

  Bo my jeszcze nie gramy tego co chcemy tylko gramy russian familie w zielonych ciuchach
 2. WitoldHQ

  APELKA O ORG

  Nazwa organizacji: GroveStreetFamily Nick:WitoldHQ UID:110 Opis organizacji: Gang uliczny działający w latach 90/20. W porównaniu do innych gangów, Grove Street Family walczyło z narkotykami i byli im przeciwni. Ich największymi wrogami były gangi Ballas, oraz po czasie, gang Los Vagos. Gang odznaczał się zielonym kolorem ( głównie chusty, ale również koszule). Podczas wielkiego rozłamu gangu, głównemu protagoniście jak i bratu przywódcy gangu Carlowi Johnsonowi udało się nawiązać sojusz z meksykańskim gangiem Los Varios Aztecas, oraz z chińską organizacją przestępczą Triadą. Do dzisiaj ganga Grove Street walczy o swoje tereny oraz próbuje zapanować nad całym Los Santos Coś od siebie: Przyjmowane raz dwa
 3. WitoldHQ

  Rekrutacja SAPD 24.05

  Z forum dostały się następujące osoby @Martinek @Kacperek.GG Więcej informacji na dc
 4. WitoldHQ

  Regulamin SAPD

  > [1] () Każdy funkcjonariusz Policji należący do SAPD jest zobowiązany przestrzegania regulaminu. > [2] () Prócz powyższego regulaminu funkcjonariusz zobowiązany jest przestrzegać zasad ustalonych w dodatkowych założeniach wewnątrz frakcji do których ma dostęp. > [3] () Każdy funkcjonariusz może należeć tylko do jednej frakcji,(nie będziemy tolerować zachowania typu: latania sobie z frakcji do frakcji) > [4] () Podczas pełnienia służby kategorycznie zabrania się wynoszenia poza struktury SAPD wszelakich informacji. > [5] () W przypadku nieprzestrzegania regulaminu Inspektor będzie wyciągał odpowiednie konsekwencje. > [6] () Funkcjonariusz zarówno będąc na służbie jak i poza nią powinien być wzorem dla graczy w kwestiach zachowania, jak i szanowania oraz dbania o poprawność ojczystego języka. > [7] () Swoim postępowaniem powinien budzić szacunek i budować zaufanie wśród społeczności. > [8] () Obowiązkiem każdego funkcjonariusza jest czynne uczestniczenie w życiu SAPD, oraz stawianie się na zapowiadanych szkoleniach/ćwiczenia/zebrania. > [9] () Każdy funkcjonariusz poniżej podkomisarza musi uzyskać zezwolenie na użycie broni palnej. > [10] () Frakcja ta to zorganizowana grupa, w której panuje hierarchizacja, oraz dyscyplina. Niedopuszczalne są zachowania takie jak egoizm, prowokacje, brak współpracy, brak pomocy, plotkowanie itp. > [11] () W SAPD, jako że jest to frakcja w której obowiązuje hierarchia wyszczególnionych jest 13 stopni służbowych.
 5. Z DNIEM DZISIEJSZYM OTWIERAM REKRUTACJE DO FRAKCJI SAPD Wzór Nick: Wiek: Ile czasu jesteś w stanie poświęcić dziennie na grę?: Czy posiadasz komunikator TeamSpeak3 i discord?: Czy posiadasz sprawny mikrofon?: Czy zapoznałeś się z regulaminem SAPD: Coś o sobie(min 4 zdania) Dlaczego właśnie SAPD?(min 2 zdania) Dlaczego akurat ty?(min 3 zdania)

Obserwujący

Brak obserwujących

Reputacja

1 Neutral

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Włącz
×